طراحی فروشگاه اینترنتی | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

طراحی فروشگاه اینترنتی

سئو در فروشگاه های اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای توسط غلامی

مزایای طراحی سایت بصورت فروشگاهی

سایت فروشگاه باید چه امکاناتی داشته باشد؟

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

بستر اینترنت برای طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیاز است؟

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسط تیم متخصص

قابلیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

در گذشته نیاز مردم به یک کالای خاص از طریق بازار و یا فروشگاه تامین میشد. از زمانی که اینترنت پای خود را به کشورهای مختلف از جمله ایران باز کرد، با طراحی فروشگاه اینترنتی تحول بزرگی در زمینه خرید کالا صورت گرفت. امروزه با طراحی فروشگاه اینترنتی مردم برای خرید دیگر از منزل و یا محل کار خود خارج نمی شوند و به راحتی خرید خود را با مراجعه به فروشگاه اینترنتی انجام میدهند. 

پرکاربردتربن روش یافتن یک کالا در فروشگاه اینترنتی، جستجو در گوکل میباشد. با یک جستجوی ساده در گوگل به راحتی میتوان کالای مورد نظر را یافت و خریداری نمود. برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ابتدا باید طراحی سایت آن انجام شود. از جمله نکاتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی فروشگاه آنلاین مد نظر طراح قرار میگیرد سئو میباشد.

سئو در فروشگاه های اینترنتی

سئو مهمترین نکته در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و طراحی سایت برای فروشگاه میباشد که شاید کمتر شرکت های طراحی سایت و طراحی فروشگاه آنلاین نسبت به آن حساسیت نشان میدهند. یک طراحی سایت فروشگاهی زمانی میتواند فروش بالایی داشته باشد که رتبه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشد. بیشتر مشتریان یک کالای خاص عادت دارند تا با جستجو در گوگل کالای خود را یافته و خریداری کنند. بنابراین سئو عضو جدایی ناپذیر طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای توسط غلامی

شرکت طراحی سایت غلامی با در اختیار داشتن تیم طراحی سایت و همچنین سئو کار های متخصص و مجرب قادر به طراحی فروشگاه آنلاین و طراحی فروشگاه حرفه ای به بهترین نحو ممکن است. البته نکته بسیار مهمی که در بحث سئو برای طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی وجود دارد این است که مدت زمان مشخصی برای افزایش اعتبار طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر گرفته شود و افزایش رتبه به یک مرتبه اتفاق نخواهد افتاد.

مزایای طراحی سایت بصورت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی مزایای زیادی را با خود به همراه خواهد داشت:

اجاره و یا خرید یک فروشگاه برای راه اندازی یک کسب و کار هزینه بسیار زیادی را بخصوص در کلان شهرها بار خواهد آورد. یک فروشگاه هزینه های زیادی برای راه اندازی و همچنین نگهداری دارد که برای بسیاری از افراد هیچگونه صرفه اقتصادی ندارد. هزینه های زیادی همچون اجاره بها، مالیات، عوارض وجود دارند که به عنوان هزینه های سربار شناخته میشوند. طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای این هزینه های سربار را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد.

بازاربی یکی از مشکل ترین بخش های فروش کالا محسوب میشود. فروشگاه هایی که نوپا و تازه تاسیس هستند برای اینکه کالای خود رادر سطح گسترده ای معرفی کنند باید از روش هایی همچون آکهی روزنامه و یا ارسال نامه های تبلیغاتی استفاده کنند که این روش ها هزینه های زیادی را در بر دارد. طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای علاوه بر اینکه روند بازاریابی را بسیار راحت تر میکند میتواند هزینه های بازاریابی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. کافی است تا بر روی سئو طراحی فروشگاه اینترنتی به خوبی کار شود تا درنتایج اول گوکل قرار بگیرد. هزینه هایی که برای ارتقا سئو برای طراحی فروشگاه اینترنتیدر نظر گرفته میشود بسیار کمتر از روش های تبلیغاتی فروش کالا در یک فروشگاه میباشد.

یک فروشگاه با محدودیت جغرافیایی برای فروش کالا مواجه است و نمیتواند محصولات خود را به منطقه ای فراتر از فروشگاه خود بفروش برساند. اما اگر همین فروشگاه از یک طراحی فروشگاه اینترنتی برخوردار باشد میتواند محصولات خود را در مناطق و همچنین شهرهای دیگر بفروش برساند. میزان سودی که از طراحی فروشگاه اینترنتی حاصل خواهد شد به مراتب بسیار بیشتر است.

با طراحی فروشگاه اینترنتی ساعت کار دیگر معنا و مفهومی نخواهد داشت. یک فروشگاه در ساعت خاصی فعالیت خود را آغاز و در ساعتی خاص نیز به فعالیت خود خاتمه میدهد. ساعت کاری در طراحی فروشگاه اینترنتی به مالک آن بستگی دارد و در هر ساعت از روز میتواند خرید های انجام شده را بررسی و یا حتی ارسال کند. طراحی فروشگاه اینترنتی محدودیت زمان خرید را برای مشتری نیز حذف خواهد کرد. مشتری میتواند در هر ساعت که لازم دانست خرید خود را انجام دهد.

سایت فروشگاه باید چه امکاناتی داشته باشد؟

امکان بروز رسانی محصولات با طراحی فروشگاه اینترنتی تسهیل خواهد شد. زمانی که محصول جدیدی به لیست محصولات شما افزوده شد میتوانید آنرا در صفحه اول سایت قرار داده و به همین ترتیب آنرا به اطلاع مشتری برسانید. در یک فروشگاه بروز رسانی و مطلع کردن خریدار از کالای جدید مشکل میباشد و باید از روش هایی همچون ارسال پیامک و یا ایمیل استفاده نمود که هزینه های زیادی را هم در بر دارد. با قرار دادن محصول در صفحه اول سایت طراحی فروشگاه اینترنتی به راحتی میتوانید به مشتری نسبت به کالای جدید اطلاع رسانی کنید.

امروزه با طراحی فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که کالای خود را حتی به کشورهای دیگر نیز ارسال میکنند. در واقع با طراحی فروشگاه اینترنتی یک شعبه بین المللی برای کسب و کار خود راه اندازی نموده اند. مشتری از تمام نقاط جهان کالای مورد نیاز خود را مشاهده نموده و خریداری میکند. علاوه بر اینکه سود خوبی نصیب فروشنده میشود، با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به اعتبار کسب و کار نیز تا حد بسیار زیادی افزوده میشود.

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی فروشنده را از توضیح نسبت به کالا بی نیاز میکند. با طراحی فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی نیست تا توضیحاتی را نسبت به محصول به هر مشتری به صورت جداگانه ارائه شود. مشتری میتواند تصاویر محصول را مشاهده نموده و اطلاعات آنرا نیز مورد بررسی قرار دهد. شرکت طراحی سایت غلامی با تیم متخصص و مجرب خود در زمینه طراحی سایت و سئو آمادگی دارد تا طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی فروشگاه آنلاین با بهترین کیفیت را با قیمت مناسب راه اندازی کند.

با تغییر و تحولی که در زندگی هر یک از افراد به وجود آمده، موجب شده تا خدمات نیز بر اساس آن دچار تغییر و تحول شود، در نتیجه با استفاده از دانش و فناوری ایجاد شده زمینه برای انجام این گونه فعالیت ها محیا شود. امروزه بستر اینترنت برای خدمات سهل به وجود آمده است و همه به نحوی با توجه به نوع فعالیت خود از این بستر استفاده می کند.

بستر اینترنت برای طراحی سایت فروشگاهی

روز به روز بر مشغلۀ کاری افراد جامعه افزوده می شود و مردم خواستار خدمات گیری از طریق فضای مجازی هستند، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی این امکان را برای افراد فراهم آورده و امکانات زیادی را در اختیار آنها قرار می دهد. قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید تمام ابعاد و نیازها براورد شده و بر اساس آنها بهینه سازی اصولی صورت بگیرد. اگر شما نیز صاحب یکی از این فروشگاه های اینترنتی می باشید از این فرصت پیش آمده استفاده کنید تا محصولات خود را باکیفیت بالا در کنار ارائه ضمانت های مورد نیاز نسبت به تعویض و یا پس گرفتن محصولات در اختیار مشتریان قرار دهید.

چرا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیاز است؟

طراحی سایت فروشگاهی یکی از زیر شاخه های طراحی سایت است که بستر را برای پیشرفت های آینده دو چندان می کند. در طراحی سایت فروشگاهی باید علاوه بر داشتن ظاهر گرافیکی زیبا ، راهنمایی های جامعی برای هدایت آسان مشتری را فراهم آورد تا بتوانند به سهولت نیاز خود را مرتفع سازند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسط تیم متخصص

انتخاب تیم مجرب و حرفه ای برای طراحی سایت فروشگاهی به شما این امکان را می دهد که تمام نیازهای مورد نیازتان به صورت فنی و اصولی رعایت شده و هزینه اضافی را برای تبلیغات متحمل نشوید. تیم متخصص شرکت طراحی سایت غلامی برای طراحی سایت فروشگاهی امکانات ویژه ای را در نظر می گیرد تا اهداف مشتری را صحیح به مقصد برساند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با واحد کارشناسان تماس حاصل نمائید.

قابلیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 • بر غلامیی نیاز و خواستۀ کارفرما طراحی سایت فروشگاهی اختصاص داده می شود.
 • سئوسازی قوی به همراه برنامه نویسی استاندارد برابر با اصول جست و جو گر گوگل
 • استفاده از کلمات کیلیدی درست برای برخورداری از وب سایت سئو شده قوی
 • جستجوی پیشرفته قوی کالاها و خدمات
 • طبقه بندی کالاها بر اساس اصول داینامیک
 • برقراری اتصال وب سایت فروشگاه اینترنتی با شبکه های اجتماعی موجود
 • ارائه خدمات پیش فاکتور در لحظۀ پرداخت مشتری
 • قابلیت پرداخت آنلاین اینترنتی با بانک های ملت و ....  
 • قرار دادن بخش های نظردهی کاربران برای محصولات ، اخبار، مقالات و ...
 • استفاده از تبلیغات های بنری، عکس و فلشی
 • به کار گیری منوهای تو در تو برای معرفی محصولات
 • فشرده سازی برای بالا بردن سرعت وب سایت فروشگاه اینترنتی
 • به کار گیری از تمام اصول فنی برای ایجاد امنیت و نفوذ ناپذیری برای هک کردن
 • امکانات ارسال پیام به مدیریت سایت
 • قرار دادن گالری تصاویر بالا مطابق با موضوع
 • آموزش اصولی رایگان برای کار کردن با پنل مدیریت
 • آموزش سئو به صورت حرفه ای و رایگان
 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رسپانسیو

هر یک از خدمات ارائه شده تنها بخش کوچکی از امکاناتی است که شرکت طراحی سایت غلامی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. کیفیت برای ما مهم است نه کمیت، در نتیجه رضایتمندی مشتری هدف هر یک از پرسنل ما می باشد. برای مشاوره رایگان به وب سایت طراحی سایت غلامی مراجعه کرده و وقت حضوری دریافت کنید.

9 Jan 2021

مشاور املاک صنعتی غلامی

ایران کارخانه

جهت مشاوره تماس بگیرید

09123498298 غلامی

لیست شهرک های صنعتی

املاک صنعتی اتوبان فتح
املاک صنعتی جاده مخصوص
املاک صنعتی شادآباد
شهرک صنعتی اشتهارد
شهرک صنعتی البرز
شهرک صنعتی ایوانکی
شهرک صنعتی پاسارگاد کاظم آباد
شهرک صنعتی پایتخت
شهرک صنعتی پرند
شهرک صنعتی چهاردانگه
شهرک صنعتی چیچکلو
شهرک صنعتی خاوران
شهرک صنعتی خوارزمی
شهرک صنعتی زاویه
شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر
شهرک صنعتی شکوهیه
شهرک صنعتی شمس آباد
شهرک صنعتی صفادشت
شهرک صنعتی عباس آباد
شهرک صنعتی فیروزکوه
شهرک صنعتی کاسپین
شهرک صنعتی کاوه
شهرک صنعتی گلگون
شهرک صنعتی لیا
شهرک صنعتی مامونیه
شهرک صنعتی ماهدشت
شهرک صنعتی محمودیه
شهرک صنعتی نصیرآباد
شهرک صنعتی نظرآباد
شهرک صنعتی هشتگرد
شهرک صنعتی هلجرد
منطقه صنعتی سیمین دشت
منطقه صنعتی شهید زواره‌ای
شهرک صنعتی دماوند
شهرک صنعتی قرچک

 

آخرین مطالب سایت


گان جراحی
فروش ملک صنعتی تجاری اداری در ورامین

فروش درب ضد سرقت داخلی و ترک بهمراه قیمت در ضد سرقت خارجی
فروش چوب بائو ، قیمت چوب بائو روسی
قیمت لیبل میوه و چاپ برچسب میوه انگشتی
انبار ارزان در تهران
اجاره انبار اطراف تهران
فروش کارخانه آرایشی و بهداشتی
فروش کارخانه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی عباس آباد
فروش کارخانه تولید چوب پلاست
اجاره انبار در تهران
اجاره انبار جنوب تهران
اجاره انبار کوچک در تهران
اجاره سوله در غرب تهران
اجاره سوله در تهران
اجاره سوله در جاده مخصوص
اجاره سوله در جنوب تهران
فروش سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه آرایشی بهداشتی در شهرک صنعتی کاسپین
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
فایل فروش کارخانه داروسازی در جاده ساوه
فایل اجاره سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه فعال تولید کاغذ با 22 سال سابقه در چمستان
فروش کارخانه آرد و سیلو ذخیره سازی گندم
فروش کارخانه تولید بستنی | خرید کارخانه تولید بستنی
فروش کارخانه قیر | خرید کارخانه تولید قیر
فروش کارخانه ایزوگام | خرید کارخانه تولید ایزوگام
فروش کارخانه مواد غذایی | خرید کارخانه مواد غذایی
فروش کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در ساوه
فروش کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی
فروش کارخانه سیمان | فروش خط تولید سیمان
فروش کارخانه وام دار | خرید کارخانه با وام بانکی
فروش کارخانه ورشکسته | خرید کارخانه ورشکسته
فروش کارخانه کارتن سازی | خرید کارخانه تولید مقوا
فروش کارخانه تولید خوراک دام و طیور
فروش کارخانه تولید کود شیمیایی | خرید کارخانه کود شیمیایی
فروش کارخانه لبنی در مازندران - ماست،پنیر،خامه،بستنی
خرید و فروش معدن سنگ مرمریت
فروش کارخانه تولید و بسته بندی میوه خشک کن در سال 1399
فروش سوله 100متری در پرند
طراحی لوگوی مشاور املاک صنعتی غلامی توسط آژانس آنلاین ریوال
فروش سوله 5500 متری با زمین 10000 متری در پرند
خرید سوله ارزان در جاده مخصوص
اجاره سوله اطراف تهران
سوله بهداشتی در شهرک صنعتی خوارزمی
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
خرید سوله کوچک ، اجاره سوله کوچک و ارزان
فروش سوله 1450 متری با کاربری غذایی در شهرک صنعتی خوارزمی
فروش سوله 3500 متری در شهرک صنعتی مامونیه
فروش کارخانه تصفیه روغن | خرید کارخانه روغن سوخته
اجاره سوله با برق صنعتی غرب تهران
فروش کارخانه در زون غذایی
فروش کارخانه در زون شیمیایی