خرید و فروش گان جراحی پزشکی | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

خرید و فروش گان جراحی پزشکی

گان جراحی ، قیمت عمده گان جراحی یکبار مصرف ، فروش عمده گان جراحی چندبار مصرف ، قیمت گان جراحی یکبار مصرف ريال خرید عمده گان جراحی ، تولید عمده گان جراحی با قیمت مناسب

فروش گان جراحی

 

گان جراحی یکبار مصرف چیست ؟

گان جراحی همان لباسی میباشد که پزشکان جراح آن لباس را در اتاق عمل میپوشند یا به عبارت ساده تر میتوانیم بگوییم همان لباس جراحی میباشد گان جراحی یک پوشش کاملا استریل شده میباشد که پزشکان از آن در اتاق عمل استفاده میکنند .

سوالی که ممکن است برای شما پیش آید اینست که گان های جراحی با چه چیزی استریل میشوند؟

گان های جراحی یکبار مصرف اغلب با گاما استریل میشوند جنس خرید و فروش گان جراحی پزشکی با توجه به عمل جراحی که قرار است انجام شود انتخاب میشود .

معمولا از رنگ های سبز و آبی برای این نوع پوشش استفاده میشود یکی از ویژگی های این لباس در مقایسه با سایر لباس ها و وشش ها میتوانیم به وزن سبک این محصول اشاره کنیم و از ویژگی های دیگر این محصول میتوانیم به عدم وجود تار و پود این محصول اشاره کنیم که باعث میشود از تجمع میکروب ها شود از دیگر ویژگی های بارز این محصول میتوانیم به راحتی این محصول در مقایسه با پارچه  اشاره کنیم گروه تولیدی تارا تجهیز این محصول ارزشمند را در گرماژهای ۴۰،۳۰،۲۸ در رنگ های ابی نفتی ،صورتی ،و آبی آسمانی و سفید و با قیمتی کاملا استثنایی عرضه میکند همچنین گروه تولیدی تارا تجهیز آمادگی کامل در زمینه مشاوره رایگان برای شما عزیزران در هر ساعت از شبانه روز میباشد .

فروش گان جراحی یکبار مصرف

البسه بیمارستانی :

به لباس هایی که در محیط های درمانی نظیر بیمارستان ها ، مطب ، درمانگاه ، آزمایشگاه ها ، اتاق عمل و … مورد استفاده قرار می گیرد ، لباس های بیمارستانی گفته می شود . این البسه عموما با توجه به نوع مسئولیت و شرح وظایف انواع متفاوتی دارند .

گان جراحی چیست ؟

این لباس  نوعی لباس استریل بیمارستانی است که توسط جراحان و پرسنل اتاق عمل برای محافظت و جلوگیری از انتقال عفونت ، میکروب و هر گونه آلودگی احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد . عموما گان های جراحی لباس هایی پشت باز هستند . گان جراحی عموما یک تکه یا دو تکه هستند ، دارای قدی نسبتا بلند و آستین های کش باف دارند .در تهیه این لباس از دو نوع مختلف پارچه استفاده می شود .

پارچه های یک بار مصرف(بی بافت)
پارچه های چند بار مصرف قابل شت و شو (بافت دار)

طرز پوشیدن :

طرز پوشیدن گان های جراحی برخلاف لباس های دیگه کاملا متفاوت هستش گان جراحی برخلاف لباس های دیگه دکمه یا …. نداره گان های جراحی گان های جراحی از جلو بدون هیچ دکمه ای هستن و جلو ای بسته دارن برای پوشیدن این  لباس ها شما باید اونارو از از جلو بپوشید پشت این لباس ها آزاده و از پشت این لباس ها با یه بند بسته میشن از ویژگی های این لباس ها میتونیم به راحتی این لباس ها اشاره کنیم .طرز پوشیدن گان جراحی برخلاف تصورش بسیار راحت میباشد اصلا هدف از ایجاد گان جراحی اینست که پوشیدن این لباس آسان باشد و بتوان به راحترین روش از این لباس استفاده کرد .

ویژگی لباس جراحی یکبار مصرف

وزن کم
گرماژ۲۸،۳۰،۴۰
رنگ های آبی نفتی ،صورتی ،آبی آسمانی ،سفید
قیمت مناسب
دارای گان های چند بار مصرف


کاربرد

ما به طور کلی دو نوع گان داریم: خرید و فروش گان جراحی پزشکی و گان های چندبار مصرف

گان یکبار مصرف: مزیتی که این گان ها دارند این است که بسیار سبک هستند و پوشیدن این گان ها برای جراح خیلی راحت است. و این گان ها با اتیلت اکساید یا گاما استریل شده و بدون بافت هستند. و از آ« جایی که یکبار مصرف هستند پس از استفاده  دور انداخته می شوند. مسئله ای که وجود دارد این است که این گان ها تاریخ انقضاء دارند و اگر 2هفته از تولید آن ا بگذرد دیگر قابل استفاده نیستند.

گان های چند بار مصرف: این گان ها در مقابل گان های چندبار مصرف هستند و هر بار که پزشک و کادر اتاق عمل از این گان ها  استفاده میکنند، این گان ها دوباره شست‌وشوی داده می شوند و استریل می شوند و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند. این گان ها معمولاً از جنس پنبه یا پلی استر می باشند. وجود تار و پود در پارچه ای که به عنوان پارچه ی  گان استفاده می شود خیلی مناسب نیست. زیرا در بین تار و پود ها فضایی به وجود می آید که امکان حضور و رشد میکروارگانیسم ها وجود دارد. پس بهتر است که بافت پارچه گان به صورت تار و پود نباشد.

در تهیه ی  گان ها باید به یک سری از مسائل توجه شود:
مورد اول راحتی خرید و فروش گان جراحی پزشکی است. چون ممکن است یک پزشک ساعت ها در اتاق عمل مشغول به جراحی باشد و در نتیجه راحتی و سبک بودن آن گان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مورد بعدی این است که هوا باید از گان عبور کند چون کادر اتاق عمل ساعت های زیادی را از گان استفاده میکنند و اگر گان توانایی انتقال هوا را نداشته باشد باعث میشو افراد عرق کنند و حس نا خوشایندی داشته باشند. از طرفی میزان آلودگی زیست محیطی گان ها باید حتماً بررسی شود چون روزانه تعداد زیادی از گان های یکبار مصرف استفاده می شود و دور انداخته می شود. پس باید مراقب  بود تا خطرات جدی محیط زیستی به همراه نداشته باشد. مسئله مهمی که درباره گان ها وجود دارد میزان نفوذ میکروارگانیسم به گان است. گان ها از نظر هزینه ای که برای تولید و استریل کردن آن ها می شود باید بررسی شوند چون روزانه تعداد زیادی گان استفاده می شود و نباید هزینه خیلی زیادی برای بیمارستان و مراکز بهداشتی داشته باشد.

رنگ گان ها
در اوایل گان ها را به رنگ سفید می ساختند. و از آن جایی که فضای اتاق عمل هم سفید بود این امر باعث اذیت شدن چشم های کادر اتاق عمل می شد. و برای همین تصمیم گرفتند گان های اتاق عمل را با رنگ های دیگری بسازند که امروزه گان ها به رنگ های سبز، خاکستری روشن و آبی روشن دیده می شوند. در کل رنگ گان موضوع مهمی است چون بینایی و دید پزشک را تخت تأثیر قرار می دهد. مثلاً رنگ های سبز و آبی دید جراح را تقویت می کند. پس همه افراد حاضر در اتاق عمل باید گان های استریل با رنگ های مشخص را بپوشند تا افراد استریل از غیر استریل مشخص شود.

چند نکته درباره خرید و فروش گان جراحی پزشکی
گان ها در پک های جراحی که در اتاق عمل وجود دارد هستند. این پک ها تا 3 سال تاریخ مصرف دارند و اگر جراح متوجه شدی که یک پک قبلاً باز شده یا پاره شده اصلاً نباید از آن پک استفاده کند.  باید علاوه بر گان هایی که در پک هستند یک سری گان به صورت جداگانه وجود داشته باشد که اگر یکی از گان های درون پک قبل از استفاه غیر استریل شد گان اضافی وجود داشته باشد.  نکته دیگری که در انتخاب گان وجود دارد این است که گان ها باید در مقابل شست‌وشوی روزانه و با مواد شیمیایی قوی مقاومت بالایی داشته باشند و خراب نشوند و رنگ خود را از دست ندهند. در واقع گان های جراحی باید ضد آب ژاول باشند.

نحوه پوشیدن در اتاق عمل

نحوه پوشیدن گان بسیار مهم است. چون اگر گان درست پوشیده نشود ممکن است استریل بودن آن از دست برود و غیراستریل شود و مجبور شویم از گان دیگری استفاده کنیم. زمانی که پک جراحی را باز می کنیم با به صورت زیر عمل کنیم:

1.گان را از قسمت داخلی گردن بلند می‌کنیم و بالا نگه می داریم.

2. زمانی که گان را بالا نگه داشته ایم نباید خیلی در هوا تکان دهیم.

3.دست ها را داخل آستین های گان می بریم و آن را می پوشیم.

4.و در آخر افراد حاضر در اتاق عمل بند گان را از پشت برای ما می بندند.

سایز لباس جراحی یکبار مصرف

اولین نوع گان جراح یکبار مصرف استریل ساده است. که جنس آن از نوع اس.ام.اس است.

نوع دوم گان جراح تقویت شده استریل است. که جنس آن از نوع اس.ام.اس است و با پلی اتیلن تقویت شده است.

نوع سوم گان جراح تقویت شده جاذب که جنس آن اس.ام.اس است و پارچه 3لایه  جاذب خون و آب است.

نوع چهارم گان جراح تقویت شده جلو و آستین استریل است. که جنس آن اس.ام.اس و پارچه 3 لایه جاذب آب و خون است.

کیفیت گانی که انتخاب میکنیم به نوع عمل جراحی مربوط است.

به طور کلی گان باید سه ویژگی اصلی سبکی بودن و استفاده راحت و استریل بودن را داشته باشد تا هم برای پزشک و کادر درمان راحتی  و هم سلامتی و عدم آلودگی را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

موارد کاربرد

با وجود مزایای بسیاری که در گان جراحی وجود دارد، خرید و فروش گان جراحی پزشکی، بر خلاف تصور کسانی که برای اولین بار از ویژگی های آن مطلع می شوند، بسیار پایین می باشد. از بسیاری از ویژگی های این لباس به برخی از آن ها اشاره می کنیم تا به موارد کاربرد این لباس آگاه شویم.

با وجود کم بودن قیمت گان جراح یکبار مصرف، کاربردهای آن برای بیماران در بخش‌های مختلف بیمارستان ها از جمله زایشگاه ها، جراحی زنان، کودکان، جراحی مردان، ارتوپدی، ENT , MRI و داخلی می‌باشد.

از مهم ترین مسئولیت های پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان ها حفظ سلامتی و بهداشت مراجعین می باشد که باید در بالاترین سطح کیفی خود باشند و از کوچک ترین اقدامات در این خصوص دریغ نورزند.

مراکز بهداشتی و پزشکی می توانند با پایین بودن قیمت گان جراح یکبار مصرف، براحتی و پایین ترین هزینه، جهت بالا بردن سطح بهداشت محیطی برای مراجعین خود بعنوان یک تدبیر استراتژیک استفاده نمایند تا بتوانند باعث حفظ بهداشت و سلامتی محیط مرکز و مراجعیت خود باشند.

مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها با بررسی های کوچکی می توان به قیمت گان جراح یکبار مصرف، در کشور پی برده و اطلاعات کاملی را در این خصوص کسب نموده و جهت تصمیمات استراتژیک خود برنامه ریزی نمایند.

فروش گان جراحی عمده

 

https://canvas.rice.edu/eportfolios/572/GUN

https://courses.mizzouk12.missouri.edu/eportfolios/1433/GUN

https://canvas.yc.edu/eportfolios/1477/GUN

 

23 Dec 2020

مشاور املاک صنعتی غلامی

ایران کارخانه

جهت مشاوره تماس بگیرید

09123498298 غلامی

لیست شهرک های صنعتی

املاک صنعتی اتوبان فتح
املاک صنعتی جاده مخصوص
املاک صنعتی شادآباد
شهرک صنعتی اشتهارد
شهرک صنعتی البرز
شهرک صنعتی ایوانکی
شهرک صنعتی پاسارگاد کاظم آباد
شهرک صنعتی پایتخت
شهرک صنعتی پرند
شهرک صنعتی چهاردانگه
شهرک صنعتی چیچکلو
شهرک صنعتی خاوران
شهرک صنعتی خوارزمی
شهرک صنعتی زاویه
شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر
شهرک صنعتی شکوهیه
شهرک صنعتی شمس آباد
شهرک صنعتی صفادشت
شهرک صنعتی عباس آباد
شهرک صنعتی فیروزکوه
شهرک صنعتی کاسپین
شهرک صنعتی کاوه
شهرک صنعتی گلگون
شهرک صنعتی لیا
شهرک صنعتی مامونیه
شهرک صنعتی ماهدشت
شهرک صنعتی محمودیه
شهرک صنعتی نصیرآباد
شهرک صنعتی نظرآباد
شهرک صنعتی هشتگرد
شهرک صنعتی هلجرد
منطقه صنعتی سیمین دشت
منطقه صنعتی شهید زواره‌ای
شهرک صنعتی دماوند
شهرک صنعتی قرچک

 

آخرین مطالب سایت


گان جراحی
فروش ملک صنعتی تجاری اداری در ورامین

فروش درب ضد سرقت داخلی و ترک بهمراه قیمت در ضد سرقت خارجی
فروش چوب بائو ، قیمت چوب بائو روسی
قیمت لیبل میوه و چاپ برچسب میوه انگشتی
انبار ارزان در تهران
اجاره انبار اطراف تهران
فروش کارخانه آرایشی و بهداشتی
فروش کارخانه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی عباس آباد
فروش کارخانه تولید چوب پلاست
اجاره انبار در تهران
اجاره انبار جنوب تهران
اجاره انبار کوچک در تهران
اجاره سوله در غرب تهران
اجاره سوله در تهران
اجاره سوله در جاده مخصوص
اجاره سوله در جنوب تهران
فروش سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه آرایشی بهداشتی در شهرک صنعتی کاسپین
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
فایل فروش کارخانه داروسازی در جاده ساوه
فایل اجاره سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه فعال تولید کاغذ با 22 سال سابقه در چمستان
فروش کارخانه آرد و سیلو ذخیره سازی گندم
فروش کارخانه تولید بستنی | خرید کارخانه تولید بستنی
فروش کارخانه قیر | خرید کارخانه تولید قیر
فروش کارخانه ایزوگام | خرید کارخانه تولید ایزوگام
فروش کارخانه مواد غذایی | خرید کارخانه مواد غذایی
فروش کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در ساوه
فروش کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی
فروش کارخانه سیمان | فروش خط تولید سیمان
فروش کارخانه وام دار | خرید کارخانه با وام بانکی
فروش کارخانه ورشکسته | خرید کارخانه ورشکسته
فروش کارخانه کارتن سازی | خرید کارخانه تولید مقوا
فروش کارخانه تولید خوراک دام و طیور
فروش کارخانه تولید کود شیمیایی | خرید کارخانه کود شیمیایی
فروش کارخانه لبنی در مازندران - ماست،پنیر،خامه،بستنی
خرید و فروش معدن سنگ مرمریت
فروش کارخانه تولید و بسته بندی میوه خشک کن در سال 1399
فروش سوله 100متری در پرند
طراحی لوگوی مشاور املاک صنعتی غلامی توسط آژانس آنلاین ریوال
فروش سوله 5500 متری با زمین 10000 متری در پرند
خرید سوله ارزان در جاده مخصوص
اجاره سوله اطراف تهران
سوله بهداشتی در شهرک صنعتی خوارزمی
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
خرید سوله کوچک ، اجاره سوله کوچک و ارزان
فروش سوله 1450 متری با کاربری غذایی در شهرک صنعتی خوارزمی
فروش سوله 3500 متری در شهرک صنعتی مامونیه
فروش کارخانه تصفیه روغن | خرید کارخانه روغن سوخته
اجاره سوله با برق صنعتی غرب تهران
فروش کارخانه در زون غذایی
فروش کارخانه در زون شیمیایی