اجاره سوله در تهران | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

اجاره سوله در تهران

اجاره سوله در تهران اجاره سوله ارزان قیمت در تهران اجاره سوله کوچک در تهران بروزترین فایل های اجاره سوله در تهران قیمت اجاره سوله در تهران سوله اجاره ای در تهران اجاره سوله در محدوده استان تهران

اجاره سوله در تهران

سوله به سازه ای با اسکلت فلزی ، سقفی بلند و دهانه ای بزرگ اتلاق می گردد که مأمن فیزیکی اغلب فعالیت های صنعتی در ایران می باشد . این بنا که عموماً آن را با آجرنمای سه سانتی و سقفی شیبدار (یا قوسی) به یاد می آوریم علاوه بر این به عنوان انبار ، مرغ داری ، آشیانه‌ هواپیما ، نمایشگاه های دائم و فصلی ، زمین های بازی (سالن) ، استخر ، تعمیرگاه ، پارکینگ و کاربری های مشابه (مانند سالن معاینه فنی خودرو) و ده ها مثال دیگر کاربرد دارد .

اجاره سوله در تهران

اجاره سوله ارزان قیمت در تهران

شاید در نظر اول سوله همانند یک نقاشی کودکانه بنایی مستطیلی با چهار دیوار ، تعدادی پنجره و سقفی شیروانی باشد ، اما در عمل ساخت این سازه یکی از تخصصی ترین مهارت های عمرانی نزد مجموعه های مربوطه می باشد . با صرف نظر از سوله های کوچک که عموماً در راستای اجاره انبار مورد استفاده قرار می گیرند، در متراژهای وسیع مواد اولیه و برخی از مصالح بکار رفته در ساخت یک سوله به صورت آماده در بازار موجود نبوده و مستلزم ساخت سفارشی می باشد .

اجاره سوله کوچک در تهران

به عنوان مثال تیر و ستون‌ های این ساختمان که به کمک مواد موجود در بازار قابل صنع نیستند تحت عنوان "تیر ورق" و به صورت سفارشی ساخته می شوند . با گذر از این توضیحات به مبحث اجاره سوله در تهران می رسیم . مشتریان اجاره سوله در تهران گستره فراوانی دارند اما در این بین سهم صنعتگران و تجار به عنوان متقاضیان اصلی این نوع سازه بیش از دیگران است . یک صنعتگر با وجود داشتن ماشین آلات متعدد صنعتی – اعم از انواع ماشین افزار ها ، دستگاه های غول پیکرCNC ، دستگاه های پرس و … – که هریک علاوه بر اشغال فضایی زیاد ، دارای آلودگی صوتی و مصرف انرژی بالایی نیز هستند ، نیازمند فضاییست که علاوه بر وسعت فراوان ، توانایی تامین انرژی و دفع سر و صدای مذکور را نیز داشته باشد .

بروزترین فایل های اجاره سوله در تهران

علاوه بر این امکان استفاده از نیم طبقات به عنوان دفتر کار ، وجود پارکینگ ، دسترسی آسان ، نورگیری مناسب ، امنیت و استحکام بالا و مسائلی از این قبیل سایر ویژگی های یک سوله مناسب می باشد . لازم به ذکر است که برخی تجار نیز با انگیزه دپوی محصولات خود به اجاره انبار در تهران اهتمام می ورزند . وجود شهرک های صنعتی در غرب و جنوب پایتخت سبب شده است تا اجاره سوله در تهران و این نواحی از طرفداران بیشتری برخوردار بوده و رقابت فشرده تری میان ارائه دهندگان آن شکل گیرد ..

قیمت اجاره سوله در تهران

اجازه دهید ابتدا از معرفی سوله آغاز کنیم. از نظر معماری به طور کلی به تمام ساختمان هایی که اسکلت فلزی داشته و سقف شیب داری بر بالای آنهاست سوله گفته می شود که در زبان انگلیسی به این سازه ها industrial shed گفته می شود. سوله ها اغلب با دهانه های ورودی و خروجی بزرگشان شناخته می شوند و در مواردی مانند ساختمان های صنعتی و کشاورزی مثل کارخانه ها ، انبار ها ، آشیانه هواپیماها ، فروشگاه ها ، تعمیرگاه ها و بسیاری از اماکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید که سوله ها بر حسب دهانه تقسیم بندی می شوند و دارای 5 نوع مختلف هستند که سوله های تک دهانه ، سوله های چند دهانه با ستون مشترک ، سوله های دو دهانه 88 ، سوله قوسی و سوله چند ضلعی انواع مختلف آن هستند. نکات مختلفی در ساخت آنها وجود دارند که متخصصان معماری در هنگام ساخت سوله ها باید این نکات را در نظر بگیرند و بی توجهی به این نکته ها می تواند باعث بروز ایجاد خسارات سنگین مالی و حتی جانی شود. نکاتی مانند بار مرده ( مانند برف ) ، بارهای جانبی ( مانند زلزله و باد ) ، بار جرثقیل ، ارتفاع دیوار ، دهانه و طول سوله ، درصد شیب سقف و پوشش سقف و دیوارها از جمله مهمترین این نکات هستند که باید مورد توجه معماران سوله ها قرار گیرند.

سوله اجاره ای در تهران

حال که اندکی در مورد سوله ها می دانید اجازه دهید که بپرسیم اجاره سوله در تهران چگونه است؟ و یک فرد به چه دلایلی اقدام به این کار می کند؟ البته لازم به ذکر است که اجاره کردن سوله نوعی از اجاره سوله در تهران محسوب می شود زیرا درصد بالایی از سوله هایی که اجاره داده می شوند نقش انبار را برای صاحبانشان بازی می کنند اما در موارد بسیاری نیز استفاده های مختلفی از آنها می شود. به عنوان مثال برای برپایی یک کارگاه تولیدی نیاز به آپشن های متعددی وجود دارد که باعث می شوند صاحبان آنها برای برپایی کسب و کار خود رو به اجاره کردن سوله ها بیاورند. به عنوان مثال فضای مورد نیاز از مهمترین عوامل است که در ادامه به آن می پردازیم. فرض کنید شما در حال برپایی کسب و کاری در تهران هستید که نیاز به فضای مناسب و نسبتاً بزرگی دارد. این نیاز می تواند ناشی از لزوم وجود دستگاه های مختلف و مخصوص با ابعاد بزرگ برای قسمت های مختلف کسب و کار شما باشد؛ همچنین نگهداری مواد اولیه ای که در کارگاه صنعتی شما مورد نیاز است و دپو کردن کالاهایی که در آنجا ساخته می شوند نیز از فاکتورهای نیاز به فضای مناسب محسوب می شوند . داشتن درب ورودی بزرگ برای تخلیه یا بارگیری راحت کامیون ها ، سقف بلند به منظور موجود بودن هوای پاک مناسب و استفاده از تهویه های صنعتی بزرگ از دیگر دلایلی است که صاحبان کارگاه های صنعتی و یا افرادی که در نظر دارند یک کارگاه تولیدی و صنعتی را برپا کنند به سمت اجاره سوله در تهران سوق داده می شوند.

اجاره سوله در محدوده استان تهران

یکی دیگر از مواردی که در بحث اجاره سوله بسیار پرتکرار است مسئله انبار است. همانطور که گفتیم استفاده به عنوان انبار از سوله ها درصد بالایی از موارد استفاده از آنها را پوشش می دهد. همانطور که می دانید بسیاری از کارخانه ها و مراکز تولیدی و صنعتی بزرگ خودشان دارای انبارها و سوله های بسیار بزرگ هستند و هیچ نیازی به اجاره آنها ندارند ، اما در این میان کسب و کار های متعددی نیز حضور دارند که جدا از بحث تولیدات ، در زمینه واردات و صادرات نیز فعال هستند و حتی با داشتن سوله های شخصی باز هم نیاز به اجاره سوله در تهران دارند تا بتوانند کالاها ، مواد خام و دیگر موارد را در جایی مناسب انبار کنند. در چنین مواقعی نیز سوله ها بسیار به کار می آیند و بسیاری از این افراد اقدام به اجاره سوله در تهران می کنند .

2 Nov 2019

مشاور املاک صنعتی غلامی

ایران کارخانه

جهت مشاوره تماس بگیرید

0912 34 98 298 غلامی

در سریعترین زمان ملک شما را بفروش می رسانیم یا برای شما ملک موردنظرتون رو پیدا میکنیم

 

لیست شهرک های صنعتی

املاک صنعتی اتوبان فتح
املاک صنعتی جاده مخصوص
املاک صنعتی شادآباد
شهرک صنعتی اشتهارد
شهرک صنعتی البرز
شهرک صنعتی ایوانکی
شهرک صنعتی پاسارگاد کاظم آباد
شهرک صنعتی پایتخت
شهرک صنعتی پرند
شهرک صنعتی چهاردانگه
شهرک صنعتی چیچکلو
شهرک صنعتی خاوران
شهرک صنعتی خوارزمی
شهرک صنعتی زاویه
شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر
شهرک صنعتی شکوهیه
شهرک صنعتی شمس آباد
شهرک صنعتی صفادشت
شهرک صنعتی عباس آباد
شهرک صنعتی فیروزکوه
شهرک صنعتی کاسپین
شهرک صنعتی کاوه
شهرک صنعتی گلگون
شهرک صنعتی لیا
شهرک صنعتی مامونیه
شهرک صنعتی ماهدشت
شهرک صنعتی محمودیه
شهرک صنعتی نصیرآباد
شهرک صنعتی نظرآباد
شهرک صنعتی هشتگرد
شهرک صنعتی هلجرد
منطقه صنعتی سیمین دشت
منطقه صنعتی شهید زواره‌ای
شهرک صنعتی دماوند
شهرک صنعتی قرچک