بهترین املاک شهرک صنعتی کاوه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در کاوه) | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

بهترین املاک شهرک صنعتی کاوه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در کاوه)


اجاره سوله در شهرک صنعتی کاوه و فروش سوله و رهن سوله در شهرک صنعتی کاوه با مناسبت ترین قیمت و خرید سوله کوچک ارزان و کارگاه با برق صنعتی در شهرک صنعتی کاوه با سایت مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و رهن سوله در شهر صنعتی کاوه یاری می نماید هم اکنون با ما در تماس باشید.

فروش سوله در شهرک صنعتی هلجرد

 

آدرس شهرک صنعتی کاوه

آدرس شهرک صنعتی کاوه : شهر صنعتی کاوه با مساحتی بالغ بر 3000 هکتار در فاصله 100 کیلومتری جنوب غربی تهران در سال 1352 تأسیس شده است. این شهر که بزرگترین شهر صنعتی ایران است به دلایلی همچون موقعیت ممتاز جغرافیائی و نزدیکی آن به تهران، دسترسی آسان به سایر نقاط ایران و جاده‏های ترانزیت، مجاورت با فرودگاه بین ‏المللی امام خمینی و اتوبان تهران- ساوه، نزدیکی به منطقه آزاد سلفچگان، دسترسی به خطوط راه‏آهن سراسری و برخورداری از تأسیسات زیربنائی مناسب به یک قطب بزرگ صنعتی بین‏المللی تبدیل شده است.

فروش سوله در منطقه صنعتی سیمین دشت

بهترین املاک شهرک صنعتی کاوه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در کاوه)

رهن و اجاره سوله در شهرک صنعتی کاوه ، خرید و فروش سوله در شهرک صنعتی کاوه ، اجاره انواع سوله و کارگاه در متراژ های مختلف 500 ، 1000 ، 1500 و 2000 متری به بالا در مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با ما در تماس باشید.


فروش سوله در منطقه صنعتی شهید زواره‌ای

[No blog posts to show ...publish here]