بهترین املاک شهرک صنعتی خاوران 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در خاوران) | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

بهترین املاک شهرک صنعتی خاوران 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در خاوران)

اجاره سوله در شهرک صنعتی خاوران و فروش سوله و رهن سوله در شهرک صنعتی خاوران با مناسبت ترین قیمت و خرید سوله کوچک ارزان و کارگاه با برق صنعتی در شهرک صنعتی خاوران با سایت مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و رهن سوله در شهر صنعتی خاوران یاری می نماید هم اکنون با ما در تماس باشید.

فروش سوله در جاده مخصوص

آدرس شهرک صنعتی خاوران

 شهرک صنعتی خاوران در شرق استان تهران ودرجاده خاوران و 10کیلومتری شهر پاکدشت قرار دارد. وسعت منطقه حدود 50 هکتار ودر 2حوزه فلز و چوب فعال میباشد حدود 5000نفر نیروی کار مشغول به فعالیت هستند.راه‌اندازی شهرک صنفی، صنعتی و خدماتی خاوران، ساختمان‌سازان و صنایع چوبی کشور می‌توانند از مزیت‌های نسبی این مجتمع برای تهیه مواد اولیه و کاهش هزینه‌های خود از این محل استفاده کنند.در شهرک صنفی صنعتی خدماتی خاوران 5 صنف فروشندگان چوب و تخته و انواع MDF، درودگران و مبلسازان تهران، آهنکاران، آلومینیوم‌کاران و فلزتراشان تهران و شهرری مشغول به فعالیت هستند.

فروش سوله در املاک صنعتی شادآباد

رهن و اجاره سوله در شهرک صنعتی خاوران ، خرید و فروش سوله در شهرک صنعتی خاوران ، اجاره انواع سوله و کارگاه در متراژ های مختلف 500 ، 1000 ، 1500 و 2000 متری به بالا در مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با ما در تماس باشید.

فروش سوله در اتوبان فتح

[No blog posts to show ...publish here]