بهترین املاک شهرک صنعتی نظرآباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در نظرآباد) | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

بهترین املاک شهرک صنعتی نظرآباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در نظرآباد)


اجاره سوله در شهرک صنعتی نظرآباد و فروش سوله و رهن سوله در شهرک صنعتی نظرآباد با مناسبت ترین قیمت و خرید سوله کوچک ارزان و کارگاه با برق صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد با سایت مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و رهن سوله در شهر صنعتی نظرآباد یاری می نماید هم اکنون با ما در تماس باشید.

اجاره سوله در شهرک صنعتی کاسپین

آدرس شهرک صنعتی نظرآباد

 شهرک صنعتی غیر دولتی سپهر نظرآباد با مساحت حدودی 425 هکتار در جنوب شهر نظرآباد واقع شده است. این شهرک صنعتی واقع در استان البرز در سال 1373 تاسیس شده است. تا به امروز قریب بر 126 واحد صنعتی در این شهرک اقدام به فعالیت کردند و 38 واحد در طرح ساخت و ساز و 58 واحد به مرحله راه اندازی رسیده اند که این خود امیدی است برای پیشرفت در زمینه صنعتی برای کشور عزیزمان ایران .

اجاره سوله در شهرک صنعتی فیروزکوه

بهترین املاک شهرک صنعتی نظرآباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در نظرآباد)

رهن و اجاره سوله در شهرک صنعتی نظرآباد ، خرید و فروش سوله در شهرک صنعتی نظرآباد ، اجاره انواع سوله و کارگاه در متراژ های مختلف 500 ، 1000 ، 1500 و 2000 متری به بالا در مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با ما در تماس باشید.

اجاره سوله در شهرک صنعتی عباس آباد

 

 

[No blog posts to show ...publish here]