بهترین املاک شهرک صنعتی شمس آباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شمس آباد) | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

بهترین املاک شهرک صنعتی شمس آباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شمس آباد)

 

اجاره سوله در شهرک صنعتی شمس آباد و فروش سوله و رهن سوله در شهرک صنعتی شمس آباد با مناسبت ترین قیمت و خرید سوله کوچک ارزان و کارگاه با برق صنعتی در شهرک صنعتی شمس آباد با سایت مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و رهن سوله در شهر صنعتی شمس آباد یاری می نماید هم اکنون با ما در تماس باشید.

فروش سوله در شهرک صنعتی صفادشت

بهترین املاک شهرک صنعتی شمس آباد 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شمس آباد)

آدرس شهرک صنعتی شمس آباد

 بورس درب و پنجره سازی - سنگ بری - پلاستوفوم - صنایع فلزی و چدن - ریخته گری - لاستیک سازی و شیرآلات صنعتی می باشد. از 2 مسیر قابل دسترسی می باشد.اولین مسیر اتوبان تهران قم بعد از فرودگاه امام خمینی دومین خروجی به سمت شهرک صنعتی و دومین مسیر از طریق جاده قدیم قم بعد از شهر حسن آباد می باشد.

فروش سوله در شهرک صنعتی شکوهیه

رهن و اجاره سوله در شهرک صنعتی شمس آباد ، خرید و فروش سوله در شهرک صنعتی شمس آباد ، اجاره انواع سوله و کارگاه در متراژ های مختلف 500 ، 1000 ، 1500 و 2000 متری به بالا در مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با ما در تماس باشید.

شمس اباد یکی از بهترین و مجهزترین شهرک های صنعتی در اطراف تهران با بیش از چندین هزار کارخانه فعال صنعتی است که ظرفبت استغال بیش از12000 نیروی کار فعال را دارد.قرارگرفتن تحت وزارت صنایع و معادن سبب شده تا صنعتگران رغبت بیشتری به سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی داشته باشند.دراین مقاله قصد داریم به فرصت های سرمایه گذاری وچالش های پیش روی آن نگاهی اجمالی بیندازیم.

با توجه به نوع کاربری ها و جوازهای آن متفاوت است .با مراجعه به املاک صنعتی غلامی می توانید به بهترین شکل ممکن از قیمت زمین ها وسوله ها باخبرشوید.گروه املاک صنعتی غلامی با بیش از 1000 فایل فعال و با امکان جستجوی پیشرفته قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار صنعتگران قرار داده است.در ادامه قصد داریم جدولی از قیمت های مختلف در شهرک های صنعتی را به صورت خلاصه نمایش دهیم.برای مشاهده و دریافت آخرین قیمت های می توانید از مشاوران گروه املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با خبرشوید.

فروش سوله در شهرک صنعتی شمس آباد

از دیگر مزیت های شهرک صنعتی شمس آباد می توان به وجود کارخانه های فعال و نیمه فعال صنعتی است که فضای خوبی را برای سرمایه گذاری فراهم نموده است به طوریکه اگر سرمایه گذاری قصد خرید کارخانه آماده در هر حوزه ای داشته باشد میتواند با مراجعه به از این کارخانه ها بهره مند شود.از جمله کارخانه های فعال می توان به کارخانه های فلزی،صنایع پلاستیکی ، سنگبری ها و همچنین کارخانه های مواد غذایی اشاره نمود.

این شهرک با ارایه نقشه های تایید شده از طرف سازمان نظام مهندسی با رعایت کلیه اصول فنی نسبت به نوع کاربری بر حسب نیاز هر کارخانه باسازه های عمدتا فلزی واستاندارد ورعایت حریم آتشنشانی نسبت به کارخانه های همجوار طراحی واجرا شده که سطح ایمنی کارخانجات را بسیاربالا برده است.وجود سوله های بزرک صنعتی در شمس آباد باعث شده تا فضای مناسبی را برای انبارهای بزرگ صنعتی فراهم کندبطوریکه صنعتگران علاقه فراوانی به استفاده از این فضا ها برای دپوی محصولات خود دارند.همچنین این سوله های صنعتی دارای کاربری های مختلفی برای نگه داری محصولات هستند به طوریکه می توان به انبار نگه های داری مواد غذایی اشاره کرد که امروزه یکی از بزرگ ترین و پرمصرف ترین انبارهای مورد استفاده در شمس اباد است.

از دیگر انبار های مرود استفاده در این شهرک می توان به انبارهای دارویی اشاره کرد.انبارهای دارویی نیز به دلیل حجم استفده از داور دربین مردم یکی از پر مصرفترین انبارها در شهرک صنعتی شمس اباد محسوب می شوند.

از آنجایی که یکی از مهمترین نیازهای شهرکهای صنعتی که به عنوان موتور محرکه در چرخه تولید محسوب می گردد نیروی انسانی می باشد لذاباتوجه به نزدیک بودن شهرهای حسن آباد پرند رباط کریم وشهریاروهمچنین با درنظر گرفتن سابقه فعالیت مجتمع های صنعتی که سابقه نسبتا طولانی دراین شهرک دارند کارگران ومتخصصین بسیارزبده وماهر را درزمینه های مختلف صنعتی وتولیدی آموزش داده که نیازهای فنی کلیه مراکز پژوهشی وصنعتی وتولیدی را تامین می نمایند.

همچنین امکانات تاسیساتی وشهری وشبکه های برق وگاز صنعتی با هرمیزان تقاضا وشبکه های ارتباطی وفضای مجازی دارای کارگاه وفروشگاه های خدماتی وتعمیراتی با دانش فنی بروز همچنین دارای ساختار کنترل وحفظ امنیت ومدیریت شهری با توانمندی عالی وسیستم مدیریت مستقل بدون دخالت شهرداری ودیگر ارگانها با پشتیبانی دولتی وهمکاری بانکهای مختلف جهت اخذ تسهیلات موردنیاز می باشد.

 

کمبود برق یک سوم ظرفیت شهرک صنعتی شمس آباد غیرفعال کرده است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری به تأمین کسری برق در شهرک صنعتی شمس آباد اشاره کرد و گفت: بر اساس این مشکل مهم یک سوم از ظرفیت شهرک نیز هنوز غیرفعال است.

احمد اسماعیلی راد سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری در حاشیه نشست صمیمی وزیر صمت با صنعتگران و تولید کنندگان شهرک صنعتی شمس آباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری با اشاره به دومین حضور وزیر صمت در این شهرستان در دو ماه گذشته اظهار داشت: بر اساس سرشماری سال 1395 شهرستان ری دارای 719 هزار نفر جمعیت و 65 هزار نفر اتباع بیگانه مجاز و براساس برآوردها در حدود 130 هزار اتباع بیگانه غیرمجاز است.

وی با اشاره به 3 هزار واحد صنعتی شهرستان ری ادامه داد: در مجموع 78 هزار شاغل به صورت مستقیم در این واحدها مشغول به کار هستند همچنین 29 هزار واحد صنفی دارای پروانه، 3هزار و پانصد واحد بدون پروانه و در حدود 8 هزار و 500 واحد صنفی انتقالی از نوع آلاینده در ری وجود دارد.

سرپرست ویژه شهرستان ری به 15 لکه صنعتی در شهرستان ری که در هزار هکتار وسعت حدود 70 هزار واحد در آن مشغول فعالیت بوده و به صورت مستقیم 25 هزار نفر شاغل دارد اشاره‌ای کرد و افزود: شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی کشور، شهرک صنعتی خاوران، شهرک صنعتی تهران، شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم تهران و ناحیه صنعتی بیجین ری از جمله شهرک‌های وسیع و گسترده ری بوده که سبب مشکلات زیادی شده است.

اسماعیلی‌راد با سپس با اشاره به مشکلات مهم صنعتگران و تولیدکنندگان در شهرستان ری خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیمی از مدیران ادارات شهرستان ری معاون مدیرکل هستند، لذا ساختار اداری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با توجه به اینکه فرمانداری این شهرستان نیز معاونت استانداری است از نظر سازمان اداری و امور استخدامی معاونت اداره کلی وجود ندارد که باید از اداره به اداره کل ارتقا پیدا کند.

وی با اشاره به انتقال صنوف از تهران به شهرستان ری تأکید کرد: بسیاری از این صنوف پروانه فعالیت از مبدأ دارند اما بسیاری از مشکلات آن‌ها باید از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری برطرف شود که عدم برخورد جدی با این موضوع سبب چندگانگی‌هایی شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری با اشاره به لزوم تعیین تکلیف لکه‌های صنعتی موجود در شهرستان ری بیان کرد: پیش‌بینی استقرار فرآورده‌های تبدیلی شهرک بیجین با مشکل روبه رو است و باید در این زمینه صنایع مستقر اقداماتی صورت گیرد، همچنین در زمینه فرآوری مس در شهرستان با توجه به اینکه دو معدن مس در حال بهره‌برداری و اکتشاف در شهرستان ری وجود دارد، لذا مجوز کارخانه فرآوری مس ضروری به نظر می‌رسد.

اسماعیلی‌راد کسری آب شهرک صنعتی شمس‌آباد نیز یکی دیگر از معضلات و مشکلات صنعتگران ری برشمرد و درخواست اختصاص سهمیه‌ای از پساب‌ها و آب سد ماملو به شهرستان را داشت.

وی به تأمین کسری برق نیزاشاره کرد و ابراز داشت: بر اساس این مشکل یک سوم از ظرفیت شهرک نیز هنوز غیرفعال است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری در ادامه پیشنهاد داد: شهرک تولید انرژی خورشیدی همجوار این شهرک و در اراضی ملی که قابلیت کشت ندارد و آفتاب خوبی دارد طراحی و پیش‌بینی شود.

اسماعیلی راد در پایان ایجاد خط مترو ایستگاه حسن‌آباد و توسعه حمل و نقل عمومی مثل تاکسیرانی و اتوبوسرانی را به منظور تسهیل عبور و مرور کارگران شهرک خواستار شد.

 

[No blog posts to show ...publish here]

مشاور املاک صنعتی غلامی

ایران کارخانه

جهت مشاوره تماس بگیرید

09123498298 غلامی

لیست شهرک های صنعتی

املاک صنعتی اتوبان فتح
املاک صنعتی جاده مخصوص
املاک صنعتی شادآباد
شهرک صنعتی اشتهارد
شهرک صنعتی البرز
شهرک صنعتی ایوانکی
شهرک صنعتی پاسارگاد کاظم آباد
شهرک صنعتی پایتخت
شهرک صنعتی پرند
شهرک صنعتی چهاردانگه
شهرک صنعتی چیچکلو
شهرک صنعتی خاوران
شهرک صنعتی خوارزمی
شهرک صنعتی زاویه
شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر
شهرک صنعتی شکوهیه
شهرک صنعتی شمس آباد
شهرک صنعتی صفادشت
شهرک صنعتی عباس آباد
شهرک صنعتی فیروزکوه
شهرک صنعتی کاسپین
شهرک صنعتی کاوه
شهرک صنعتی گلگون
شهرک صنعتی لیا
شهرک صنعتی مامونیه
شهرک صنعتی ماهدشت
شهرک صنعتی محمودیه
شهرک صنعتی نصیرآباد
شهرک صنعتی نظرآباد
شهرک صنعتی هشتگرد
شهرک صنعتی هلجرد
منطقه صنعتی سیمین دشت
منطقه صنعتی شهید زواره‌ای
شهرک صنعتی دماوند
شهرک صنعتی قرچک

 

آخرین مطالب سایت


گان جراحی
فروش ملک صنعتی تجاری اداری در ورامین

فروش درب ضد سرقت داخلی و ترک بهمراه قیمت در ضد سرقت خارجی
فروش چوب بائو ، قیمت چوب بائو روسی
قیمت لیبل میوه و چاپ برچسب میوه انگشتی
انبار ارزان در تهران
اجاره انبار اطراف تهران
فروش کارخانه آرایشی و بهداشتی
فروش کارخانه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی عباس آباد
فروش کارخانه تولید چوب پلاست
اجاره انبار در تهران
اجاره انبار جنوب تهران
اجاره انبار کوچک در تهران
اجاره سوله در غرب تهران
اجاره سوله در تهران
اجاره سوله در جاده مخصوص
اجاره سوله در جنوب تهران
فروش سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه آرایشی بهداشتی در شهرک صنعتی کاسپین
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
فایل فروش کارخانه داروسازی در جاده ساوه
فایل اجاره سوله در جاده مخصوص کرج
فروش کارخانه فعال تولید کاغذ با 22 سال سابقه در چمستان
فروش کارخانه آرد و سیلو ذخیره سازی گندم
فروش کارخانه تولید بستنی | خرید کارخانه تولید بستنی
فروش کارخانه قیر | خرید کارخانه تولید قیر
فروش کارخانه ایزوگام | خرید کارخانه تولید ایزوگام
فروش کارخانه مواد غذایی | خرید کارخانه مواد غذایی
فروش کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در ساوه
فروش کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی
فروش کارخانه سیمان | فروش خط تولید سیمان
فروش کارخانه وام دار | خرید کارخانه با وام بانکی
فروش کارخانه ورشکسته | خرید کارخانه ورشکسته
فروش کارخانه کارتن سازی | خرید کارخانه تولید مقوا
فروش کارخانه تولید خوراک دام و طیور
فروش کارخانه تولید کود شیمیایی | خرید کارخانه کود شیمیایی
فروش کارخانه لبنی در مازندران - ماست،پنیر،خامه،بستنی
خرید و فروش معدن سنگ مرمریت
فروش کارخانه تولید و بسته بندی میوه خشک کن در سال 1399
فروش سوله 100متری در پرند
طراحی لوگوی مشاور املاک صنعتی غلامی توسط آژانس آنلاین ریوال
فروش سوله 5500 متری با زمین 10000 متری در پرند
خرید سوله ارزان در جاده مخصوص
اجاره سوله اطراف تهران
سوله بهداشتی در شهرک صنعتی خوارزمی
اجاره سوله در جاده قدیم کرج
خرید سوله کوچک ، اجاره سوله کوچک و ارزان
فروش سوله 1450 متری با کاربری غذایی در شهرک صنعتی خوارزمی
فروش سوله 3500 متری در شهرک صنعتی مامونیه
فروش کارخانه تصفیه روغن | خرید کارخانه روغن سوخته
اجاره سوله با برق صنعتی غرب تهران
فروش کارخانه در زون غذایی
فروش کارخانه در زون شیمیایی