بهترین املاک شهرک صنعتی شکوهیه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شکوهیه) | مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

مشاور املاک صنعتی غلامی - ایران کارخانه

رهن ، اجاره ، فروش ، خرید | سوله ، زمین ، کارخانه ، انبار ، سالن

بهترین املاک شهرک صنعتی شکوهیه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شکوهیه)

 

اجاره سوله در شهرک صنعتی شکوهیه و فروش سوله و رهن سوله در شهرک صنعتی شکوهیه با مناسبت ترین قیمت و خرید سوله کوچک ارزان و کارگاه با برق صنعتی در شهرک صنعتی شکوهیه با سایت مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و رهن سوله در شهر صنعتی شکوهیه یاری می نماید هم اکنون با ما در تماس باشید.
فروش سوله در شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر

آدرس شهرک صنعتی شکوهیه

آدرس شهرک صنعتی شکوهیه : شهرک صنعتی شکوهیه با وسعت 955هکتار در کیلومتر12محور قدیم قم-تهران واقع گردیده و از موقعیت مناسبی برای ایجاد واحدهای صنعتی برخوردار می باشد و امکانات زیربنایی مورد نیاز همچون شبکه های توزیع آب، برق، گاز، مخابرات و فاضلاب در تمامی سطح شهرک پوشش داده شده است .واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک در زمینه های شیمیایی، فلزی، غذایی، سلولزی، برق و الکترونیک و کانی غیر فلزی فعالیت دارند .

بهترین املاک شهرک صنعتی شکوهیه 1399 (راهنمای خرید فروش اجاره سوله در شکوهیه)

رهن و اجاره سوله در شهرک صنعتی شکوهیه ، خرید و فروش سوله در شهرک صنعتی شکوهیه ، اجاره انواع سوله و کارگاه در متراژ های مختلف 500 ، 1000 ، 1500 و 2000 متری به بالا در مشاور املاک صنعتی غلامی ایران کارخانه با ما در تماس باشید.

فروش سوله در شهرک صنعتی خوارزمی

شهرک‌های صنعتی حومه تهران فرصت بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم کرده‌اند.

  شهرک صنعتی شکوهیه یکی از آن‌هاست که به دلیل شرایط ویژه، مناسب برای اجاره سوله و کارگاه است.

اگر کسب‌وکارتان در تهران است و نیاز به فضایی برای انبار محصولات یا کالاهای خود دارید، بد نیست به شهرک های صنعتی اطراف تهران هم برای سرمایه گذاری سر بزنیم. برای اجاره انبار در تهران روش‌های مختلفی وجود دارد که قصد داریم به بهترین شکل ممکن در مورد آن‌ها توضیح مختصری بدهیم.

فروش سوله در شهرک صنعتی زاویه

یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید یا اجاره انبارها می‌تواند شهرک‌های صنعتی باشند. شهرک‌های صنعتی با توجه به نزدیکی یا دور بودنشان به تهران دارای قیمت‌های مختلفی هستند که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد. به‌عنوان‌ مثال می‌توان از شهرک صنعتی چهاردانگه نزدیک‌ترین شهرک صنعتی به تهران نام برد که دارای موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. در این شهرک سوله‌ها و مراکز صنعتی با کاربری‌های متفاوت وجود دارند که بستر مناسبی را برای کسب‌وکارهای کوچک فراهم آورده است. ضمن اینکه متراژهای کوچک کارگاهی و انبار در این شهرک بسیار زیاد است که توجه بسیاری از تولیدکنندگان و صنعتگران را به خود جلب کرده است.

 

[No blog posts to show ...publish here]